logo
hamburger menu

Zavřít

Na základě Nařízení EU 2016/679 (dále jen GDPR) vám sdělujeme informace o zpracování osobních údajů, ke kterému dochází v souvislosti s poskytováním našich ubytovacích, restauračních a dalších služeb. Vaše osobní údaje sdělené nám prostřednictvím těchto webových stránek (www.restaurant-bohmerwald.cz) zpracováváme za účelem rezervace pobytu v našem Pensionu Böhmerwald (ubytování, restaurace, další služby) a poskytování slev a výhod objednáním dárkových voucherů. Osobní údaje jsou ukládané po dobu využívání služby nebo do doby podání námitky. Vaše osobní údaje nepředáváme třetí straně (s výjimkou právní povinnosti). Na základě GDPR máte právo k námi zpracovávaným osobním údajům týkajících se Vaší osoby: požadovat přístup, opravu, výmaz, odvolat souhlas se zpracováním. Vaše požadavky nám sdělte prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na těchto webových stránkách.

Rezervace

Kontaktní informace

Rezervace stolu

Další požadavky

Informace o zpracování osobních údajů

  1. Online rezervaci proveďte minimálně 48 hodin předem a vyčkejte na naše potvrzení. Pozor, rezervace je platná až po potvrzení naší restaurací. Telefonicky lze rezervovat kdykoliv.
  2. Pokud k nám chcete přijít s dětmi, včetně těch v kočárku či dětské židličce, počítejte při zadávání počtu osob na rezervaci i s nimi. Jejich věk uveďte, prosím, do poznámky.
  3. Rezervaci garantujeme maximálně 15 minut od dohodnutého začátku.
  4. Rezervační formulář je určen pro rezervaci maximálně 12 osob a od 7 osob nezaručujeme rezervaci k jednomu stolu.
  5. Rezervace pro 13 a více osob na telefonu +420 603218860 nebo mailem - pension@pension-bohmerwald.cz.
  6. Pokud máte poukaz na konzumaci, uveďte to do poznámky.
  7. Naše restaurace je po celý den zcela nekuřácká.